ul. Waryńskiego 6

Grudziądz, 86-300

Poniedziałek - Piątek

7:00 - 19:00

Poradnia Medycyny Paliatywnej

Dni i godziny przyjęć:

Lek. med. Sławomir Goryśnki

Poniedziałek       08:00 – 10:30

Wtorek                 08:00 – 09:30

Środa                 15:30 – 18:00

 

Obowiązuje Rejestracja telefoniczna:
+48 56 45 17 102

W Poradni Medycyny Paliatywnej pomagamy pacjentom z nieuleczalnymi chorobami. Wspomagamy pacjentów w walce z bólem. Prowadzimy również Hospicjum Domowe oraz Długoterminową Opiekę Pielęgniarską w Domu pacjenta.

W Poradni Medycyny Paliatywnej pomagamy pacjentom z nieuleczalnymi chorobami. Wspomagamy pacjentów w walce z bólem. Prowadzimy również Hospicjum Domowe oraz Długoterminową Opiekę Pielęgniarską w Domu pacjenta.

O Nas

Centrum Medyczne Amicmed w Grudziądzu to ośrodek oferujący kompleksową opiekę specjalistyczną. Działamy od 2004 roku i od tego momentu prężnie się rozwijamy w trosce o zdrowie naszych pacjentów. To szerokie spektrum możliwości, z których można korzystać zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Klinika Amicmed to doświadczeni lekarz oferujący doraźną i długofalową pomoc specjalistyczną, badania laboratoryjne, sklep medyczny i apteka, a także salon optyczny i sprzedaż aparatów słuchowych.

Skontaktuj się z Nami

AMICMED 2019 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone

UWAGA


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i ogłoszeniem Stanu Epidemii przez Ministra Zdrowia INFORMUJEMY, że w Centrum Medycznym Amicmed wprowadzamy następujące zasady: 

 

Osoby potencjalnie zarażone, mające objawy grypopodobne czyli : GORĄCZKĘ, KASZEL, DUSZNOŚĆ  prosimy o  nie przychodzenie do przychodni.  W takiej sytuacji proszę udać się do Izby przyjęć Szpitala Zakaźnego gdzie wdrożona zostanie odpowiednia diagnostyka i leczenie . Celem uzyskania informacji co do dalszego postępowania można kontaktować się z poniższymi Instytucjami:

  • Powiatowy Inspektor Sanitarny    tel. 564517810
  • Wojewódzki Inspektor Sanitarny  tel. 604986014
  • Infolinia Ministerstwa Zdrowia  w sprawie Koronawirusa tel. 800190590
 
**** 
 

 Do budynku wpuszczani będą tylko i wyłącznie Pacjenci mający wyznaczoną wizytę w danym dniu i na wyznaczoną godzinę . Osoby wymagające pomocy wpuszczane będą z jedna osobą towarzyszącą

****

 Wszystkie osoby wchodzące mają obowiązek dezynfekcji rąk zaraz po wejściu do budynku

****

  Wstrzymana jest osobista rejestracja na wizytę . Prosimy o rejestrowanie się wyłączne drogą telefoniczną.

****

  Informujemy iż jest możliwość uzyskania porady lekarskiej drogą telefonicznej oraz otrzymania e-recepty lub e-zwolnienia

 

Powyższe zasady obowiązują do odwołania