Poniedziałek - Piątek

7:00 - 19:00

O nas

Centrum Medyczne Amicmed w Grudziądzu to profesjonalny ośrodek medyczny, który zaoferuje Ci kompleksowe usługi lecznicze, w tym prywatnie i na NFZ. Działamy od 2008 roku i od tego momentu prężnie się rozwijamy w trosce o zdrowie naszych pacjentów. Jesteśmy do Twoich usług. 

W Naszym centrum pracują doświadczeni lekarze, którzy pomogą Ci z Twoimi dolegliwościami. U nas uzyskasz doraźną i długofalową pomoc specjalistów m.in. z takich dziedzin jak laryngologia, stomatologia, ortopedia, chirurgia, neurologia, dermatologia i  wiele więcej. Centrum Medyczne Amicmed to również badania laboratoryjne, sklep medyczny, salon optyczny, sprzedaż aparatów słuchowych i apteka. 

W naszym centrum przyjaznym pacjentowi przywita Cię parking dla pacjentów , winda dla niepełnosprawnych oraz postój taxi i przystanek autobusowy w pobliżu.

O Nas

Centrum Medyczne Amicmed w Grudziądzu to ośrodek oferujący kompleksową opiekę specjalistyczną. Działamy od 2004 roku i od tego momentu prężnie się rozwijamy w trosce o zdrowie naszych pacjentów. To szerokie spektrum możliwości, z których można korzystać zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Klinika Amicmed to doświadczeni lekarz oferujący doraźną i długofalową pomoc specjalistyczną, badania laboratoryjne, sklep medyczny i apteka, a także salon optyczny i sprzedaż aparatów słuchowych.

Skontaktuj się z Nami

AMICMED 2021 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone