Poniedziałek - Piątek

7:00 - 19:00

Diagnostyka i leczenie chrapania i bezdechu sennego

Czy masz następujące objawy?

  • Głośne chrapanie, na które zwracają uwagę Twoi Bliscy?
  • Częste oddawanie moczu w nocy?
  • Uczucie zmęczenia, braku koncentracji?
  • Zdarza Ci się zasypiać w każdej sytuacji? Nawet prowadząc samochód?
  • Ktoś zauważył, że miewasz przerwy w oddychaniu w czasie snu?
  • Chorujesz na nadciśnienie tętnicze, choroby kardiologiczne lub cukrzycę?

Zrób pierwszy krok!

Każdy Pacjent intensywnie chrapiący lub cierpiący na przewlekłe zmęczenie musi wykonać Badanie Poligraficzne Snu, czyli badanie monitorujące Twój sen przez całą noc. Na podstawie tego badania laryngolog z naszego Centrum Medycznego będzie mógł zaproponować Ci dalsze leczenie.

W Centrum Medycznym Amicmed zajmujemy się zarówno leczeniem operacyjnym chrapania i bezdechu sennego jak również leczeniem z wykorzystaniem protezy powietrznej CPAP.

Jak wygląda badanie?

Umawiasz się na badanie online (KLIKNIJ). Następnie odbierasz urządzenie z Recepcji Centrum Medycznego Amicmed w dni powszednie pomiędzy godziną 16:00 a 19:00.

Na adres e-mail otrzymujesz film, w którym krok po kroku dowiesz się jak poprawnie złożyć urządzenie. Śpisz w urządzeniu.

Następnego dnia zdejmujesz urządzenie i oddajesz do Recepcji Centrum Medycznego Amicmed w godzinach pomiędzy 8:00 a 15:00 – jednocześnie umawiasz się do naszego laryngologa na wizytę.

Na wizycie u laryngologa omawiacie wynik badania poligraficznego oraz ustalacie dalsze postępowanie lecznicze.

CENA BADANIA: 250 PLN (do końca maja)

Co po badaniu?

Po wykonaniu badania poligraficznego snu ustalisz z jednym z naszych Laryngologów (lek. Piotrem Glamowskim lub lek. Robertem Wendt) dalsze postępowanie.

Przypominamy, że zajmujemy się leczeniem zarówno operacyjnym chrapania i bezdechu sennego oraz leczeniem z wykorzystaniem protez powietrznych CPAP.

O Nas

Centrum Medyczne Amicmed w Grudziądzu to ośrodek oferujący kompleksową opiekę specjalistyczną. Działamy od 2004 roku i od tego momentu prężnie się rozwijamy w trosce o zdrowie naszych pacjentów. To szerokie spektrum możliwości, z których można korzystać zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Klinika Amicmed to doświadczeni lekarz oferujący doraźną i długofalową pomoc specjalistyczną, badania laboratoryjne, sklep medyczny i apteka, a także salon optyczny i sprzedaż aparatów słuchowych.

Skontaktuj się z Nami

AMICMED 2021 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone