ul. Waryńskiego 6

Grudziądz, 86-300

+48 56 451 71 00

Rejestracja Gabinety Prywatne

+48 56 451 71 00

Rejestracja
Poradnie NFZ

Diagnostyka i Leczenie Chrapania i Bezdechu sennego

Czy masz następujące objawy?

Czy masz takie objawy?

Zrób pierwszy Krok !

Zrób Pierwszy Krok!

Każdy Pacjent intensywnie chrapiący lub cierpiący na przewlekłe zmęczenie musi wykonać Badanie Poligraficzne Snu, czyli badanie monitorujące Twój sen przez całą noc. Na podstawie tego badania laryngolog z naszego Centrum Medycznego będzie mógł zaproponować Ci dalsze leczenie. 

W Centrum Medycznym Amicmed zajmujemy się zarówno leczeniem operacyjnym chrapania i bezdechu sennego jak również leczeniem z wykorzystaniem protezy powietrznej CPAP. 

Jak Wygląda Bdanie?

Jak Wygląda Badanie Poligraficzne Snu ?

Umawiasz się na badanie online (KLIKNIJ) Następnie odbierasz urządzenie z Recepcji Centrum Medycznego Amicmed w dni powszednie pomiędzy godziną 16:00 a 19:00. 

Na adres e- Mail otrzymujesz film, w którym krok po kroku dowiesz się jak poprawnie złożyć urządzenie. Śpisz w urządzeniu. 

Następnego dnia zdejmujesz urządzenie i oddajesz do Recepcji Centrum Medycznego Amicmed w godzinach pomiędzy 8:00 a 15:00 – jednocześnie umawiasz się do Naszego Laryngologa na Wizytę. 

Na wizycie u Laryngologa omawiacie wynik badania Poligraficznego oraz ustalacie dalsze postępowanie lecznicze. 

CENA BADANIA : 250 PLN (do końca Maja)

LUB
Telefonicznie:

+48 794595042

Co Po Badaniu?

Po wykonaniu badania Poligraficznego snu ustlisz z jednym z naszych Laryngologów (lek. Piotrem Glamowskim lub lek. Robertem Wendt) Dalsze postępowanie. 

Przypominamy,że zajmujemy się leczeniem zarówno operacyjnym chrapnia i bezdechu sennego oraz leczeniem z wykorzystaniem protez powietrznych CPAP. 

LUB
Telefonicznie:

+48 794595042

O Nas

Centrum Medyczne Amicmed w Grudziądzu to ośrodek oferujący kompleksową opiekę specjalistyczną. Działamy od 2004 roku i od tego momentu prężnie się rozwijamy w trosce o zdrowie naszych pacjentów. To szerokie spektrum możliwości, z których można korzystać zarówno prywatnie, jak i w ramach NFZ. Klinika Amicmed to doświadczeni lekarz oferujący doraźną i długofalową pomoc specjalistyczną, badania laboratoryjne, sklep medyczny i apteka, a także salon optyczny i sprzedaż aparatów słuchowych.

Skontaktuj się z Nami

AMICMED 2021 © Wszystkie Prawa Zastrzeżone