ul. Waryńskiego 6

Grudziądz, 86-300

+48 56 451 71 00

Rejestracja Gabinety Prywatne

+48 56 451 71 00

Rejestracja Poradnie NFZ

Diagnostyka i Leczenie Chrapania i Bezdechu sennego

Czy masz następujące objawy?

Czy masz takie objawy?

Zrób pierwszy Krok !

Zrób Pierwszy Krok!

Każdy Pacjent intensywnie chrapiący lub cierpiący na przewlekłe zmęczenie musi wykonać Badanie Poligraficzne Snu, czyli badanie monitorujące Twój sen przez całą noc. Na podstawie tego badania laryngolog z naszego Centrum Medycznego będzie mógł zaproponować Ci dalsze leczenie. 

W Centrum Medycznym Amicmed zajmujemy się zarówno leczeniem operacyjnym chrapania i bezdechu sennego jak również leczeniem z wykorzystaniem protezy powietrznej CPAP. 

Jak Wygląda Bdanie?

Jak Wygląda Badanie Poligraficzne Snu ?

Umawiasz się na badanie online (KLIKNIJ) Następnie odbierasz urządzenie z Recepcji Centrum Medycznego Amicmed w dni powszednie pomiędzy godziną 16:00 a 19:00. 

Na adres e- Mail otrzymujesz film, w którym krok po kroku dowiesz się jak poprawnie złożyć urządzenie. Śpisz w urządzeniu. 

Następnego dnia zdejmujesz urządzenie i oddajesz do Recepcji Centrum Medycznego Amicmed w godzinach pomiędzy 8:00 a 15:00 – jednocześnie umawiasz się do Naszego Laryngologa na Wizytę. 

Na wizycie u Laryngologa omawiacie wynik badania Poligraficznego oraz ustalacie dalsze postępowanie lecznicze. 

CENA BADANIA : 350 PLN

 

Co Po Badaniu?

Po wykonaniu badania Poligraficznego snu ustlisz z jednym z naszych Laryngologów (lek. Piotrem Glamowskim lub lek. Robertem Wendt) Dalsze postępowanie. 

Przypominamy,że zajmujemy się leczeniem zarówno operacyjnym chrapnia i bezdechu sennego oraz leczeniem z wykorzystaniem protez powietrznych CPAP. 

O Nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Skontaktuj się z Nami

© All rights reserved

Made with ❤ by Elementor